سیستـم ارائه خــدمات متنـوع
جهت بهبود کسب و کار اینترنتی

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

خدمات کلیک اول

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه افزایش بازدید سایت ، گوگل و ویدیو ، طراحی سایت و سئو

افزایش بازدید سایت

افزایش ورودی گوگل

افزایش بازدید ویدیو

افزایش تعداد لایک

افزایش تعداد لایک

محبوبیت خود را در هر سایت دلخواه افزایش دهید

افزایش تعداد لایک خدمت بی نظیر دیگری از کلیک اول است که به شما کمک می کند تا تعداد بازدید و همچنین تعداد لایک صفحه وب یا محصول خود را در هر سایت دلخواه شکل نامحدودی افزایش دهید. البته در صورتی که انجام لایک در آن سایت نیاز به ثبت نام و ورود کاربر نداشته باشد.

به عنوان مثال سفارش لایک برای آهنگی در یک سایت اشتراک گزاری موسیقی ، باعث می شود که آن آهنگ وارد محبوب ترین های سایت مذکور شده و بازخورد بی نظیری را از طرف کاربران دریافت نماید.

ورود و سفارش

افزایش بازدید موزیک

امروزه با گسترش دنیای وب ، سایت های مختلفی در زمینه های کاری گوناگون شروع به فعالیت نموده اند. یکی از گروه های سایت که از اقبال زیادی نزد کاربران اینترنت برخوردار هستند ، سایت های اشتراک آهنگ و موسیقی می باشند. خوانندگانی که قصد پخش اثر هنری خود را دارند ، آهنگ خود را در اختیار این سایت ها قرار داده و کاربران نیز پس از مراجعه به این سایت ها ، اقدام به دانلود جدیدترین آهنگ ها می کنند.

ویژگی های پلان افزایش تعداد لایک

با سفارش افزایش تعداد لایک خود به مجموعه کلیک اول ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

بازخورد بالا

هرچه تعداد لایک شما بالاتر برود ، امکان قرارگرفتن محصول شما در بخش پربازدیدترین های سایت مورد نظر وجود دارد. این مسئله باعث توجه بیشتر کاربران و افزایش بازدید بیشتر محصول شما می شود.

بازخورد بالا

هرچه تعداد لایک شما بالاتر برود ، امکان قرارگرفتن محصول شما در بخش پربازدیدترین های سایت مورد نظر وجود دارد. این مسئله باعث توجه بیشتر کاربران و افزایش بازدید بیشتر محصول شما می شود.

ترافیک وب سایت یکی از مهمترین عوامل موفقیت کسب و کار اینترنتی به شمار می آید. با وجود این تصور عام که ترافیک وب سایت به معنای تعداد بازدید از آن سایت است ، اما این دو مفهوم دقیقا مشابه یکدیگر نمی باشند. اگرچه ترافیک سایت با تعداد بازدیدکنندگان رابطه مستقیمی دارد ، اما مسلما ترافیک وب سایت معنای گسترده تری دارد و شامل مقدار اطلاعاتی است که بین وب سایت و کاربران (بازدیدکنندگان) مبادله می شود. افزایش ترافیک سایت باعث بهبود رتبه الکسا سایت شما شده و کیفیت بازدیدکنندگان سایت شما نیز بالاتر می رود.

کلیک اول در زمینه کاهش رتبه الکسا ، موارد زیر را به شما تضمین می دهد:

  • رسیدن به رتبه موردنظر در زمان مقرر
  • تضمین بازگشت وجه در صورت عدم حصول رتبه
  • پیگیری روزانه رتبه و تمدید اکانت
  • مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.

شنبه تا چهارشنبه

9 صبح الی 17

09137500832

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کلیک اول می باشد. طراحی سایت : جادو وب